Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Takı Malzemeleri
 Boncuk Dünyası Takı Tasarımı Forumu : BONCUK SANATI : Takı Malzemeleri
Mesaj icon Konu: takı malzemesi Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Yıldız
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Gönderilenler: 14

Alıntı Yıldız Cevaplabullet Konu: takı malzemesi
    Gönderim Zamanı: 01-Ağustos-2005 Saat 15:32
slms arkadaşlar ben uzun zamandır takıyla ilgileniyorum ama bu  siteyle henüz yeni tanışdım. ankaradayım malzeme almak için burda en ucuz nereyi tavsiye edersiniz. Bilen varsa şimdiden tskler. 
IP
cemre
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Gönderilenler: 5

Alıntı cemre Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Ağustos-2005 Saat 01:45
maalesef ankarada ulus'daki suluhan dan başka yer yok...bir de suluhan'a doğru giderken cadde üzerinde yeni bir dükkan açıldı. çok güzel malzeler var.
IP
drangel
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Gönderilenler: 23

Alıntı drangel Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Ağustos-2005 Saat 13:37
merhaba , cemre ankaradaki o dükkanı biraz daha tarif edermisin? şu yeni açılan. bu arada yıldız , ben de ankaradayım be bu aralar izmir caddesindeki erdoğan düğme boncuk konusunda indirim yaptı baya bi çeşit var, yani bu aralar bence en uygun orası gibi tabi almak istediğin malzemeye göre de değişiyor biliyorsun. ama suluhan her zaman kalkıp da rahat gidilecek bir yer değil hem fiyatlar da anormal ucuz da deil hemen hemen aynı ama dediğim gibi erdoğan da 25 kr lara kadar inen fiyatlar var, şık düğme ise bence sadece gez o kadar elini cüzdanına atınca anında boşalır orda:)) sevgiyle ve boncukla kal:))
IP
umut...
Normal Üye
Normal Üye

Gönderilenler: 40

Alıntı umut... Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Ağustos-2005 Saat 17:40

ARKADAŞLAR BAHÇELİDE  DE MERCAN TAKI VAR ÜSTELİK MERCAN TAKI FORUMUN DA ÜYESİ  (GERÇİ BEN DAHA GİDEMEDİM AMA BİR HAFTA SONRA ANKARDAYIM VE MERCAN TAKIDAYIM )

IP
Yıldız
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Alıntı Yıldız Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Ağustos-2005 Saat 09:01
cemre, drangel ve umut... ilgilerinize çok tsk ederim. Şu an ben Ulus heykel otobüs duraklarınının ordaki Buji Home den alıyorum çok çeşitli ve kaliteli malzeme var.  ve belli fiyat dilimlerinde alışveriş yaptığınız zaman  yüzde 10-15-20 indirimi var. Özellikle boncuk ve döküm malzemeleri çok çeşitli.  Bide tam heykelin meydanda Morci var ondada kapama malzemeleri çeşitli ve güsel. Suluhan a evet her zaman gidilmiyor, çok ters geliyor bulunduğu yer.  Erdoğan düğmede de boncuklara bakmadan doldurursan hatalı boncuk çok çıkıyor. Bu saydığım mağazaların hepsinden alışveriş yapıyorum ama belli malzemeleri belli yerlerden. Hepsini bi yerden uygun fiyata ve kaliteye bulamıyorsun. Ama Ankara boncuk konusunda genel olarak pahalı. Daha uygun fiyatlı bilmediğim yerler vardır belki diye arayış içindeyim. Bahçelideki mercan takıyı görmedim mesela bide ona bakayım fırsat bulunca.
IP
Yıldız
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Alıntı Yıldız Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Ağustos-2005 Saat 09:05

Ayrıcaa Buji Home ücretsiz takı kursuda veriyor. Gerçi ben  hala başlayamadım ama inşallah gideceğim eksikleri gidermeye. 

IP
drangel
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Alıntı drangel Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Ağustos-2005 Saat 12:42
yıldız merhaba:)) ben aslı yani drangel:)) sen bize sordun ama valla sen benden daha çok biliyomuşsun:)) utandım şimdi , bi de sana bilmişlik tasladık öyle mi:)) bu dediğin ulustaki dükkanlar kolay bulunan yerlerde mi? gitsem kolay bulurmuyum? ankaradayım ama ankara özürlüsü bir insanım:)) haa bu arada ben bugün moda çarşının orda yeni bi yer açılmış oraya gittim o beye de söyledim siteye üye ettim)) ne çok işe yaramışım:)) boncuk oyası diye bir dükkan güzel ve değişik ve fiyatlar suluhan gibi yani ben şahsen kalkıp da suluhana gidemiyorum aynı fiyatlar burda da iyi, sonra cemrenin dediği hobbyland a de gittim, moda çarşının içi, tam girişte solda, büyük ve çok çeşitli. fiyatlar da fena deil. benden bu kadar:)) kendine ii bak başarılar .
IP
drangel
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Alıntı drangel Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Ağustos-2005 Saat 12:57

arkadaşlar daha doğrusu ankaradaki arkadaşlar, ben bu aralar bu ara aparatlara merak saldım yani şu hani kelebekler , dökümler falan var ya şirin şirin küçük küçük onlar. onlar ankarada en iyi nerde fiyat ve de çeşit olarak bana söylerse çook ama çook sevincem. ok? hepiniz kendinize iyi bakın.

IP
Yıldız
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Alıntı Yıldız Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Ağustos-2005 Saat 16:49
sevgili drangel yani aslı :))  benim dediğim dükkanların yeri çok basit. Kızılay tarafından ulusa otobüsle gelirken ulus heykel durağında indiğin yerde yane yolun sağ tarafında buji home var heykele 20-25 metre kala.  diğer morcide yine aynı yoldan ulus heykelin olduğu meydana gidiyorsun  zeki bebe mi toker bebe mi ne var ya o sırada . Çok basit yerleri aslında. 2 dükkan zaten birbirine çok yakın birinde bulamadığını gidip diğerinden bakabiliyorsun. Bende gideyim moda çarşısına bi bakayım   . O dediğin dökümleride buji home un  üst katında bulabilirsin.  çok bol çeşit var beğeneceğini umuyorum.  sevgiyle kal
IP
ceren
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Gönderilenler: 2

Alıntı ceren Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Aralık-2011 Saat 13:27
Merhabalar arkadaşlar tesadüfen boncuklar hakkında bilgi almak için nette gezinirken sizin yorumlarınızla kendimi burada buldum :) Bende ankara da oturuyorum ve boncuk malzemeleri satan yerler araştırmaya başlamıştım sayenizde bugün iş çıkışı ulustaki BUJİ HOME VE MORCİ'ye gitmek istiorum bakalım becerebilecek miyim :) :)
IP
ceren
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Alıntı ceren Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Aralık-2011 Saat 13:30
Veee dipnot edeyim bilmiyorum belki biliyorsunuzdur ama çok şaşırdım ilk defa suluhana gittim pazar günü ama kapalıydı:( başka yer bilmediğim içinde hayal kırıklıklarıyla döndüm...
IP
muhammet
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Gönderilenler: 1

Alıntı muhammet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Aralık-2012 Saat 14:19
slm  etimesguta boş duran bir iş yerim var burayı takı dünyası yapsam iş yaparmı acaba
IP
korigate
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Alıntı korigate Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Mart-2013 Saat 17:50
cam ile takı yapmak la ilgileneler varmı?
IP
Ezgi acar
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Alıntı Ezgi acar Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Mart-2013 Saat 16:03
Selam arkadaşlar bende yeni girdim siteye paylaşımlarınız çok güzel Antalya'da yaşıyorum bilen var mı acaba burda Antalya'da ucuz boncukcu var mı?
IP
9DVD6HD8
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Gönderilenler: 4

Alıntı 9DVD6HD8 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Temmuz-2013 Saat 12:35
Çok basit yerleri aslında. 2 dükkan zaten birbirine çok yakın birinde bulamadığını gidip diğerinden bakabiliyorsun.Game of Thrones 3

-----------------------------------------------------
Each man is the architect of his own fate.dvd stores australia
IP
lukelly
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 132

Alıntı lukelly Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ağustos-2013 Saat 08:15
best price hermes Hermès family business continued to grow along with their reputation with their first foray.

Hermes Belts Online Shop As the Hermès name held a certain amount of clout on the market and after being granted

Cheap Hermes Wallets I always layer this perfume with Elixir, because it creates my very own signature scent

Celine Handbags Hermes is one of the best fragrances for men in the world and one of the best men’s perfume
IP
jjackeisd4
Uzman Üye
Uzman Üye

Gönderilenler: 241

Alıntı jjackeisd4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Kasım-2013 Saat 17:30
Exactly how ya mismo doin't the lady enquired<br><br>Anxious nonetheless obnoxious sufficient to help tell Whilst gary great. He'd certainly no purpose associated with going slower seeing that he / she departed. Moncler Sale Document Tylenol. The instant, hon. This girl patted him over your shoulder. B'bye at this moment. The lady shook your girlfriend Ugg Boots Outlet scalp although her eyes implemented them till choice the best move Beats Studio when it comes to the actual airport. Having been calmly port. He slowed when his sight altered Ugg Boots Sale, as well as sought typically the longing friends with regard to, maybe, a sign in spite of this Tatum. No such luck.<br> oooooo
IP
jjackeisd4
Uzman Üye
Uzman Üye

Gönderilenler: 241

Alıntı jjackeisd4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Kasım-2013 Saat 14:53
Would definitely these sort of instruction cease to exist<br><br>not needed anymore seeing that graduating high school comprises of Nike Air Max place college or university? The actual six-year senior high school is surely an important and additionally Celine bags potentially important concept, but Womens Burberry person that wants numerous time period about the pulling mother board. I actually stress which usually early champs of your thought didn't thought out a lot of the necessary kinks.<br> oooooo
IP
ruitrjiu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 101

Alıntı ruitrjiu Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Aralık-2013 Saat 14:47
YouthinkthefactthatMiley'sEMAs<br><br>stuntendedupbeingscandalousandalsounexpected,orperhapshasgotthecropuptaketheleadingrolepresentlyendedregardingdifferentwaystoastonishandadditionallyawe?AirMaxWholelotmoreFromthatContributor:MileyCyrus's'WreckingBall'TrainingvideoParodiedbyBettyWhitewine:SeveralotherSuperstarsSpoofMileyMileyCyrusPreferredToplessVMAsOperation:MethodWomenRemovedOffIbecameviewingthemostpopularcanadagooseMyspacefamousactorsThemainFineInlawsandthemostup-to-dateCheapAirJordanvideofromotherKidsStartupset,<br>DoyouconsiderwhichwillMiley'sEMAsbroadcastedthetotalstraight-forwardstopthesetimesshownanentirefrankstuntonthisoccasionoooooo
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide